מסיבות קריוקי


ערבי קריוקי – חוויה בלתי נשכחת

כמה פעמים דמיינתם את עצמכם מול החברים שלכם שרים את השירים האהובים עליכם, ומראים להם את כשרון השירה החבוי בכם כבר הרבה זמן ולא העזתם להוציא אותו. מסתבר, כי חיידק הבמה הוא חיידק מדבק הרבה יותר ממה שחשבתם. השירה היא תופעה. יותר ויותר אנשים מוצאים עצמם מכורים אל המיקרופון. ערבי קריוקי זאת הזדמנות מצוינת לכל אחד לשחרר משהו פנימי ולהוציא את הפן הזה החוצה.

מדוע כדאי לארגן לחברים ערבי קריוקי ?

כשמספר רב של חברים מעולמות ותחומים שונים מתרכזים יחד, קצת קשה למצוא פעילות שתשתף את כולם למשך זמן רב ושכולם ייהנו ממנה. ערבי קריוקי הם מסוג החוויות היכולות לשבור את הקרח ולגרום לכולם לרצות להשתתף. מה שקורה בדרך כלל באירועים כמו ערבי קריוקי הוא, שמתגלים מאנשים צדדים שלא נגלים לחברה בדרך כלל. באירועים כמו ערבי קריוקי הכל הפוך והכל יכול לקרות. הבישן של החבורה תופס את המיקרופון ושר בקול ניכר. הבחורה השקטה שאף אחד לא הבחין בה, תופסת את המיקרופון ושרה בקול. כשבסופו של דבר, כל הערב יוצא משליטה וכולם מוצאים את עצמם שבויים של רחבת הריקודים.

איפה כדאי לארגן ערבי קריוקי ?

היתרון הגדול של הפקת ערבי קריוקי הוא העובדה שכל מקום מתאים להפקת ערבי קריוקי. ניתן להפיק ערבי קריוקי במקומות סגורים או פתוחים, במקומות מוסדיים, אולמות, קניונים, משרדים, פארקים, גינות פרטיות ולמעשה כל מקום שרק תרצו יכול להתאים להפקת ערבי קריוקי.

איך מארגנים ערבי קריוקי ?

ניתן למצוא בשוק היום לא מעט סרטוני די וי די, המכילים מוזיקת לווי וקליפים מוסיקליים להפקת ערבי קריוקי. אך יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור כי מאחורי הקלעים של הפקת ערבי קריוקי יכולות להיות לא מעט טעויות. הפקת ערבי קריוקי מוצלחים מחייבת אנשי מקצוע. רק אנשי מקצוע המנוסים בהפקת ערבי קריוקי יוכלו לסדר את מערכת הקריוקי כמו שצריך. הנחיית ערבי קריוקי חשובה מאוד גם היא. בדרך כלל ערבי קריוקי מתחילים במבוכה מאוד גדולה, וזאת הסיבה שחשוב שיהיה בשטח גורם ש"ישבור את הקרח" ויעודד את כולם לפצוח בשיר. מפעיל קריוקי איכותי ידע להפוך גם את הצווחות והזיופים של החברים "המוכשרים" ביותר לזמירות של ממש. הצלחת ערבי קריוקי טמונה באיכות המפעיל. זאת הסיבה שכדי לארגן ערבי קריוקי מומלץ לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה בתחום.

קריוקי בא – ערבי קריוקי בלתי נשכחים

אם חשוב לכם לארגן ערבי קריוקי יוקרתיים, כל מה שתצטרכו הוא לפנות אל חברת קריוקי בא. לחברתנו ניסיון רב שנים בהפקת אירועי ערבי קריוקי ללקוחות גדולים וקטנים. אתם תכינו את הגרון, אנחנו כבר נדאג לשאר.

קריוקי בא DJ

לקריוקי בא מבחר גדול של מוסיקה לריקודים מכל הזמנים.

כל האירועים שלנו משולבים בהרקדות מלהיבות, אשר מתאימות לכל גיל, לקטנים או לגדולים. ריקודי שורות, ריקודי עם, טראנסים ומוסיקה ישראלית.

תוסיפו לכל זה תאורה מתאימה ובועות אלכוהול וקיבלנו מסיבה מדהימה או מרגשת.

הפקת מסיבות למבוגרים:

מסיבות הקריוקי מתאימות לכל אירוע ומטרה במתנ"סים, מועדונים או אצלכם בבית כמו כן קריוקי בא מבצעת אירועי שטח הכולל גנרטור ותאורה.

ארגון והפקת ימי הולדת ומסיבות הפתעה, הקרנת מצגות וקליפים ברשותנו מבחר גדול ועדכני של שירים בליווי כתוביות מהישנים עד החדשים, מקפיצים ומשמחים, כמו כן קריוקי בא מקפידה על ציוד משוכלל תוך מתן דגש על איכות ללא פשרות לכל אירוע אנו מגיעים עם תאורה צבעונית, מיקרופון אלחוטיים ומוסיקה לריקודים בכל הסגנונות תוסיפו לכל הזה הנחייה תוססת והנה לכם אירוע מושלם!

מתוך יומן אורחים

"היה ערב נהדר"

(הדס, ב"ש)

"איתן, שיחקת אותה נמליץ בחום"

(ליטל, פ"ת)

"קריוקי בא תודה על ערב מדהים"

(אתי , בית וגן)

"לאיתן, תודה על שמחה ואושר שגרמת לילדנו"

(מש. כהן ושאנן, ראשל"צ)

"היה כיף לא נורמלי"

(דניאל, ת"א)

"תודה על ערב מופלא עם המון שירה ושמחה"

(מור ושאר הבנות)
להזמנות חייגו עכשיו