קריוקי לילדים


יום ההולדת מתקרב, הפעם אנחנו הולכים להפיל אותם מהרגליים, הם לא יפסיקו לדבר על האירוע הזה, הוא יהיה לנקודת השוואה לאירוע בלתי נשכח !

האירוע שלנו מתאים לילדים מגיל 8, כולל הגברה מצוינת, תאורה ומסך ענק.

ביום ההולדת אנו משלבים הפעלות ייחודיות, משחקים, פרסים ובועות מתוקות. מוסיקה עכשווית שכל הילדים אוהבים, ריקודי שורות ועוד...

לא נשכח את המיקרופונים האיכותיים לקריוקי כמובן, המאפשר לכל הילדים להתבטא ולשיר בכיף. בימי ההולדת שלנו ילדכם הוא הכוכב האמיתי במסיבה משלהבת ומדליקה.

קריוקי קיד:

ימי הולדת לילדים אצלכם בבית או בכל מקום שתרצו. מתאים לילדים מגיל 8.

האירוע כולל הגברה מצוינת, תאורה, הפעלות מדהימות המיועדות לילדים ופרסים הקריוקי מוקרן על גבי מסך ענק ומיקרופונים אלחוטיים המאפשר לכל הילדים להתבטא ולשיר בכיף בימי ההולדת שלנו ילדכם הוא הכוכב האמיתי !

אנו משלבים ביום ההולדת ריקודים ומוזיקה עכשווית כך שיום ההולדת הופך לאירוע בלתי נשכך עבורכם ועבור ילדכם.

קריוקי לילדים – כוכבים מגיל צעיר

בעידן של היום כל ילד, ואפילו פעוט מרגיש כמו כוכב של ממש. המוסיקה היא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו וכל אחד מאיתנו אוהב לשיר. קריוקי לילדים הוא אחת הדרכים היצירתיות לארגן לילדים חוויה מיוחדת ליום הולדת או לבן או בת המצווה. קריוקי לילדים יוציא מהילדים צדדים שלא ממש הכרנו לפני. לעיתים בערבי קריוקי לילדים נחשפים אצל הילדים צדדים שלא נראו בעבר.

מה זה קריוקי ?

קריוקי היא שיטת שירה שהומצאה ביפן לפני שני עשורים. ערב קריוקי מתקיים בדרך כלל על במה אל מול קהל, ומתנגנים בו שירים על פי בחירה. כל אחד יכול לבחור בתורו את השיר אותו הוא רוצה לשיר מתוך מגוון רחב של שירים מסוגים ומסגנונות שונים.

מה זה קריוקי לילדים ?

החל מג´סטין ביבר, דרך דודו אהרון ועידן יניב, שירים חדשים וישנים המלווים את ילדיכם כבר מינקות. אותם הילדים שכשהם רק למדו לדבר רציתם לשמוע אותם שרים, רוצים לפתוח את הפה ולשיר לכם את השירים האהובים עליכם.

מדוע המפעיל של קריוקי לילדים כה חשוב להצלחת האירוע ?

כפי שערב מוצלח בכנסים מאוד תלוי במנחה הערב, כך למפעיל ערב קריוקי לילדים יש השפעה על הצלחת האירוע. כשאתם בוחרים מפעיל קריוקי לילדים, חשוב לבחור מפעיל שיתחבר אל הילדים וידע לזהות את הניואנסים הקטנים מתחת לפני השטח. ילדים הם רגישים יותר. אנחנו רוצים להעניק להם אירוע שיגרום להם להתגבש. בבית הספר לרוב ילדים מפולגים לחבורות. ערב קריוקי לילדים הוא הזדמנות נדירה להוציא את הילדים משגרת היום יום ולראות בהם צדדים שלא הכרנו בעבר. בדרך כלל ערבי קריוקי לילדים מצוינים כהתחלה של גילוי כישרונות צעירים או גישור על פערים וטיפוח חברויות שעלו על שרטון. מפעיל טוב של ערב קריוקי לילדים יוציא מן הילדים את כל האנרגיה בשביל להעניק להם את הביטחון החמים של לשיר מול קהל.

למי פונים כדי לארגן אירוע קריוקי לילדים ?

אנחנו בחברת קריוקי בא נעשה הכל בכדי להפיק לילדיכם אירוע מהנה באופן יוצא דופן ובלתי נשכח. יש לנו ניסיון עשיר עם לקוחות קטנים וגדולים, אך עדין אנחנו שומרים פינה חמה בלב לאירועי קריוקי לילדים. באירועים מסוג זה אנחנו הכי נהנים. התקשרו אלינו והילדים שלכם יהיו בעננים.

מתוך יומן אורחים

"היה ערב נהדר"

(הדס, ב"ש)

"איתן, שיחקת אותה נמליץ בחום"

(ליטל, פ"ת)

"קריוקי בא תודה על ערב מדהים"

(אתי , בית וגן)

"לאיתן, תודה על שמחה ואושר שגרמת לילדנו"

(מש. כהן ושאנן, ראשל"צ)

"היה כיף לא נורמלי"

(דניאל, ת"א)

"תודה על ערב מופלא עם המון שירה ושמחה"

(מור ושאר הבנות)
להזמנות חייגו עכשיו